Znajdź Twój nowy samochód

O NAS

Szanowni Klienci❗

 W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii w Polsce, poniżej przekazujemy informacje dotyczące pracy naszego salonu i serwisu oraz podjętych w trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników Odyssey działaniach prewencyjnych.

GODZINY OTWARCIA OBIEKTU:

 

SALON

 

Poniedziałek – piątek: 9.00 – 17.00

Sobota: nieczynne


SERWIS

Poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Sobota - nieczynneW obrębie organizacji w celu zminimalizowania ryzyka przed ewentualnym zachorowaniem naszych Klientów oraz naszego personelu podejmujemy poniższe działania :

- podczas wizyt osobistych w naszej firmie prosimy o ograniczenie kontaktów fizycznych

– nie podawanie ręki przy powitaniach/pożegnaniach, zachowanie minimalnego odstępu 2 m pomiędzy Klientem i pracownikiem

- zachęcamy do korzystania z przygotowanych w naszym obiekcie płynów dezynfekujących do rąk (znajdują się w każdym dziale, w recepcji, poczekalni, kasie i toaletach)

- prosimy aby osoby posiadające jakiekolwiek objawy chorobowe wstrzymały się od wizyty do czasu całkowitego wyzdrowienia

- w serwisie ograniczyliśmy liczbę doradców obsługujących Klientów na miejscu

- dezynfekujemy wszystkie samochody zastępcze

- zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego – wszystkich formalności związanych z zakupem samochodu, jego ubezpieczeniem i finansowaniem jesteśmy w stanie w sposób sprawny i zgodny z procedurami dokonać zdalnie

- preferowana forma płatności – karta płatniczaDokładamy wszelkich starań aby niwelować niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji i jednocześnie realizować Państwa potrzeby w zakresie korzystania z naszych usług w sposób bezpieczny i sprawny.

Sytuacja jest dynamiczna i o wszystkich zmianach w obrębie powyższych ustaleń i działań będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dziękujemy za zrozumienie i pozostajemy do Państwa dyspozycji!


 Zespół Odyssey

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

Odyssey Sp. z o.o., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT